Očista čriev Clean Inside

Sponzorovaný obsah

Prečo čistenie čriev?


Cielené čistenie hrubého čreva odporúča rastúci počet zdravotníckych pracovníkov a prírodných terapeutov, v neposlednom rade preto, že viac ako polovica škodlivých látok, ktoré sa hromadia v našom tele, má na tráviaci systém vrátane hrubého čreva ničivý účinok. Pamätajte, že črevná flóra hrubého čreva je jednou z najdôležitejších obranných funkcií nášho tela, pretože obsahuje 70 percent imunitného systému, a preto má zásadný vplyv na jeho funkciu. Ak sa v dôsledku toxínov v hrubom čreve zníži množstvo prospešných mikroorganizmov, ktoré vytvárajú črevnú flóru, imunitný systém sa oslabí a nastanú tráviace a metabolické problémy.

Preto je nevyhnutné čistiť črevá, čo umožňuje správnu absorpciu živín, pomáha obnoviť rovnováhu črevnej flóry, pomáha odstraňovať parazity a odstraňuje nepríjemné zažívacie ťažkosti, ako je nadúvanie, vyprázdňovanie a tvorba plynov. Zmierňuje príznaky syndrómu dráždivého čreva (IBS), zápal črevného traktu, premenštruačné ťažkosti a bolesti hlavy. Okrem toho, dobre vykonané čistenie čriev metabolizáciou účinne podporuje diéty, ktoré zohrávajú úlohu pri liečbe nevoľnosti, podráždenosti, depresie a porúch spánku.

Dnes existuje veľa prípravkov na čistenie čriev, ale nie všetky z nich plnia svoje nádeje, jednoducho preto, že neobsahujú potrebné prísady alebo používajú nesprávny recept. Črevné čistenie je komplexný proces, ktorý je možné účinne a bez nepríjemných vedľajších účinkov dosiahnuť iba pomocou liekov najvyššej kvality.

Vytvorili sme túto stránku, aby sme laikom pomohli nájsť cestu k programom čistenia čriev. Za týmto účelom sme vyvinuli objektívny systém, ktorý poskytuje pravdivý obraz o kvalite výrobkov a pomáha vám porovnávať lieky.

Celan Inside je očistna kurá na črevá, ktorý sa konzumuje na celom svete už viac ako 15 rokov.
Dôkladne vyčistite svoje črevá a prirodzene sa zbavte toxických usadenín!

Účinok lieku Celan Inside je spôsobený rastlinamy  s vysokým obsahom vlákniny, ktorá môže pomôcť zmierniť dlhodobé usadeniny na stene hrubého čreva. Kontakt s vodou spôsobuje, že psyllium napúča na viskózny gél. Výsledkom gélu je viac a mäkšia stolica, ktorá môže ľahšie prejsť črevom a pri menšej námahe opustiť telo. Tým sa zabráni výčnelkom na stene čreva a znižuje sa riziko kŕčových žíl a hemoroidov.

Očista čriev Celan Inside je na trhu po celom svete viac ako 15 rokov.
Celan Inside sa líši od mnohých iných podobných výrobkov tým, že iní výrobcovia v produkte nechávajú jadro psyllium aj pokožku, čo znamená, že z neho nič neodstraňujú.

Konzumáciou Celan Inside sa hrubé črevo zbavuje usadených látok, čo umožňuje efektívnejšie fungovanie imunitného systému, znižuje hladinu cholesterolu, vyrovnáva brucho, skrášľuje pokožku a obnovuje energiu.
Vlákna v Celan Inside majú alkalizujúci a detoxikačný účinok.

Na vyčistenie hrubého čreva stačí krabica Celan Inside obsahujúca iba prírodné látky, aby sa odstránili škodlivé látky, ktoré sa hromadili v priebehu rokov, čím sa zvyšuje energia a pomáha vám dosiahnuť ideálnu hmotnosť.

Z krátkodobého hľadiska očista čriev Celan Inside zmierňuje črevné ťažkosti, zápchu, poruchy trávenia, divertikulózu a IBS. Dlhodobo sa používa proti nadváhe a vysokému cholesterolu, Candida a iným hubovým infekciám, alergiám, kĺbom a kožným problémom.

Netrpia viac toxickou kvalitou života, ktorá znižuje kvalitu života!

Predtým, ako sa u vás objavia prvé príznaky choroby, sa v hrubom čreve nahromadilo veľké množstvo šrotu, takže ak sa objavia príznaky, okamžite začnite s výskytom detoxikácie. ako:

  • pálenie záhy,
  • sýtosť,
  • nadúvanie,
  • hemoroidy,
  • únava,
  • plesňové infekcie,
  • nepríjemné dýchanie a únava,
  • všetko naznačuje, že hrubé črevo nefunguje správne.

 

Ak sa riadne nezaujímate o zdravie čriev, môžete vážne ohroziť svoje telo. Črevá dokážu skladovať napoly stráviteľné rozkladné materiály po celé desaťročia.
V čreve dospelého človeka je v priemere 2 až 12 kg odpadu. Uložené toxíny sú rôzne, môžu byť hlienovité, silné, tenké a pevné, krehké a tvrdé a môžu mať rôzne farby, sivú, čiernu, svetlo hnedú alebo zelenkavú čiernu.
S nástupom úpadku sa tieto toxíny uvoľňujú do krvi, a tým aj do tela, čo môže mať drastické následky pre naše zdravie. Keď zmeníme svoj nezdravý životný štýl a podvýživu, často nedokážeme eliminovať chronické choroby, ktoré sú výsledkom zlého čreva vyvíjajú sa.

Oslabený črevný systém nedokáže správne spracovať potraviny s vysokým obsahom vlákniny

Čistenie začneme malými dávkami, pretože si telo pomaly zvykne na zvýšený príjem vlákniny. Môže sa používať aj s liekmi, ale kvôli maximálnej účinnosti by mal byť medzi liekom Celan Inside a liekmi rozdiel najmenej pol hodiny alebo viac.
Počas prvých 2 až 3 dní aplikácie spotrebujte 1 lyžicu moka dvakrát denne s minimálnym množstvom 2,5 dl tekutiny.

Potom zvýšte dávky

Pri pravidelnej aplikácii môžeme telo oživiť. Vezmite 1 lyžicu 3-4 krát denne v zmesi s 2,5 dl tekutiny. Na diétu